resource alexaedmon.com. visit this web-site fakerolex. With Best Cheap Price noob factory. More Info https://www.malereplica.com/. check out this site replicas relojes. shipping replica watches. Up To 90% Off luxury replica watches. 75% off https://www.watchitdoit.com. you could try these out fake watches. try this site watcheswrestling. click for source imitation watches. Find Out More cheap replica watches under $50. click here to read https://www.lawyerswatches.com/. Learn More Here https://www.dpatekphilippe.com/. read this article https://www.itomegawatches.com/. Discover More tag heuer monaco replica. click now hublot replica. Look At This replica luxury watches. Fine https://www.infobellross.com.

Vodní záchranná služba Most

Aquadrom

Aquadrom je název nového vodního parku, který otevřel své brány v prostoru bývalého termálního koupaliště.

pohled

Původní termální koupaliště v ulici Topolová bylo postaveno v sedmdesátých letech minulého století. Venkovní bazény prošly rekonstrukcí již v předchozích letech, ale stav budov, bazénů a technologie si už vyžadovala další velmi vysoké investiční náklady. Provozování otevřeného vytápěného koupaliště bylo velmi finančně náročné a vyžadovalo nové řešení. Z uvedených důvodů byla vyhlášena statutárním městem Most veřejná obchodní soutěž, kterou vyhrála firma Metrostav a.s.

Smlouva na generální přestavbu koupaliště – jehož rekonstrukce představuje nejrozsáhlejší investici v nových dějinách Mostu – byla podepsána v polovině února 2002 a v měsíci květnu 2003 bylo koupaliště předáno do předčasného užívání. Koncem června 2003 slavnostním zahájením byl aquadrom otevřen pro veřejnost.

Plavci v areálu již nenajdou dřívější padesátimetrový bazén, ten nahradí bazén poloviční, nicméně se šesti drahami a všemi potřebnými závodními parametry. Během rozsáhlých stavebních prací vyrostla nad hlavním bazénem střecha z lehké dřevěné konstrukce. Vznikla tak nová hala, která je propojena s halou “starou”, jež prošla také výraznou proměnou.

Do stávajícího bazénového tělesa je osazena nerezová bazénová vana. K vodním hrátkám budou sloužit dva zakryté tobogány a další atrakce jako divoká řeka, samostatný dětský bazének se soustavou chrličů vody, dětský bazén pro výuku, masážní trysky, lůžka, chrliče, lezecká síť nad vodou a další. V objektu je místo pro parní komoru, saunu, fitnescentrum, kadeřnictví, masáže a solárium. Nově byl vybudován malý cvičný bazén v podzemních prostorách.

   

Zcela nově jsou řešeny vstupy, včetně bezbariérového, šatny, sprchy i sociální zařízení. významnou změnou je i nově vybudované tzv. “mokré občerstvení” v hale. V původních prostorách se rekonstruuje restaurační zařízení, které bude mít vlastní vchod.

    

Provoz celého zařízení je sledován a řízen výpočetní technikou. I odbavovací systém návštěvníků je elektronický – pomocí čipů.

zdroj: aquadrom.cz

Comments are closed.